Наші правила

Гість зобов'язаний ознайомитися з цими Правилами і виконувати приписи, зазначені в них.

1. Години роботи Студії: понеділок - п'ятниця з 08:00 до 21:00; субота, неділя з 10:00 до 18:00. Студія залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати години роботи Студії і/або години користування окремими зонами/студіями/залами.

2. Запис на заняття в Студію здійснюється за телефоном 8 (097) 888 00 10 з 8:00 до 21:00 та/або через додаток Vilna в apple store або Play market і/або через vilnastretching.com

3. Години роботи Студії розміщуються на інформаційних стендах, і/або інших носіях в Студії, і/або на сайті Студії і/або іншим способом доводяться до відома Гостя.

4. Гість має право користуватися приміщеннями Студії і обладнанням Студії тільки в години роботи Студії. Гість зобов'язаний покинути приміщення Студії до настання часу закінчення її роботи.

5. При відвідуванні студії Гість зобов'язаний ознайомитися з правилами студії і у випадку згоди з правилами студії - підписатися нижче.

6. Вартість і перелік надаваних Студією послуг визначається за встановленими Студією розцінками і розміщується на інформаційних стендах, і/або інших носіях в Студії, і/або на сайті Студії і/або іншим засобом доводяться до відома Гостя. Студія має право надавати Послуги за спеціальними, нижчими, розцінками, в тому числі за допомогою проведення акцій.

7. Гостю Студії рекомендується відвідувати тільки ті заняття, які відповідають його рівню підготовки, групи здоров'я. Гість студії зобов'язаний попередити тренера про наявність травм або стан здоров'я перед тренуванням, щоб уникнути травм в процесі тренування.

8. Відвідуючи студію, Гість автоматично погоджується з правилами Студії

9. Типи абонементів:

9.1 - Абонемент на 4, 8, 12 групових тренувань. Термін дії абонемента становить 4 тижні з дня оплати . Призупинення закінчення строку абонемента (далі - Замороження) можливо для абонементів на 8, 12 занять на термін від 1 до 7 днів (1 тиждень) з повідомленням за телефоном Студії +38 097-888-00-10 або соціальні мережі (Instagram) і месенджери (Telegram/Whatsapp/Viber).

- Абонемент Безлім на групові тренування. Термін дії абонемента становить 4 тижні з дня оплати. Призупинення закінчення строку абонемента можливо на термін від 1 до 7 днів (1 тиждень);

- Абонемент на 36 групових тренувань. Термін дії абонемента становить 12 тижнів з дня оплати. Призупинення закінчення строку абонемента можливо на термін від 1 до 14 днів (2 тижні);

- Абонемент на 144  групових тренування (річний). Термін дії абонемента становить 1 рік з дня оплати. Призупинення закінчення строку абонемента можливо на термін від 1 до 42 днів (6 тижнів);

- Абонемент на 4, 8 і 12 індивідуальних тренувань. Термін дії абонемента становить 4 тижні з дня оплати. Призупинення закінчення строку абонемента можливо для абонементів на 8,12 занять на термін від 1 до 7 днів (1 тиждень);


9.2 Днем активації абонемента вважається день покупки(оплати)абонемента.

9.3 За наявності у Гостя 2 і більше однакових абонементів, термін активації кожного наступного починається в день, наступний за днем закінчення попереднього абонемента. Виняток: абонемент на групові тренування і абонемент на індивідуальні тренування можуть бути активовані одночасно.

9.4 Дія абонемента закінчується в разі відвідування Гостем оплаченої кількості занять, або після закінчення терміну його дії.

9.5 Студія має право змінювати типи і характеристики абонементів.

9.6 Вартість абонементів визначається Студією і доводиться до відома Гостя через розміщення інформації на сайті, і/або інформаційних стендах, розміщених в приміщеннях Студії. Гість купує абонемент за вартістю, що діє на момент його придбання, і за допомогою придбання абонемента погоджується з його діючою вартістю.

* Оплата занять і абонементів є авансовою. При відмові Гостя від послуг, повернення авансу неможливе.

10. Приходити на заняття необхідно не пізніше, ніж за 10 хвилин до початку заняття. У разі запізнення клієнта на заняття більш, ніж на 5 хвилин, адміністрація студії має право не допустити Гостя до відвідування, при цьому заняття буде зараховано.

10.1.На тренування з аєро стретчингу гість повинен мати обов'язково футболку з гігієнічних міркувань.В іншому разі,тренер має право не допустити на тренування. 

11. Власники абонементів не мають права передавати їх у користування третім особам. Послуги за цими документами надаються виключно Гостю, на чиє ім'я оформлений цей абонемент. У разі несанкціонованої передачі абонемента цей документ може бути вилучений, а його дія припинена.

12. Студія веде облік наданих Гостю послуг за допомогою внутрішньої системи обліку. У спірних ситуаціях достатнім підтвердженням обсягу і вартості наданих послуг є дані системи обліку Студії.

13. На час перебування в приміщеннях Студії Гостю видається ключ і надається в користування загальна шафа для особистих речей. Студія не несе відповідальності за речі Гостя, в тому числі залишені без нагляду в шафі для зберігання особистих речей. Після заняття Гість зобов'язаний повернути ключ адміністратору. За втрату або неповернення ключа передбачений штраф в розмірі 150 гривень.

14. Під час проведення заходів Студією можуть бути обмежені зони для використання Гостями.

15. Розклад занять розміщується на сайті Студії vilnastretching.com і/або в додатку Vilna в apple store або Play market. Студія має право вносити зміни в чинний Розклад і робити заміну заявленого працівника Студії.

Обов'язковим є попередній запис на заняття у адміністратора Студії особисто або за телефоном, і/або в додатку студії, і/або на сайті студії, і/або в соціальних мережах (Instagram) і месенджерах (Telegram/Whatsapp/Viber).

15.1. Гість має право скасувати запис на групове тренування не пізніше, ніж за 6 годин до початку заняття. В іншому випадку заняття буде зараховано і списано з абонемента, а повернення сплаченої суми за разове заняття не проводиться.

15.2.Групові тренування проводяться від 3 осіб.

15.3. Запис на індивідуальне тренування здійснюється за умови 100% передоплати і не менше ніж за 1 годину до початку заняття(при умові вільного часу у розкладі студії). 

При відміні індивідуального тренування менш, ніж за 6 годин, у Гостя списується одне заняття з абонемента на персональні заняття. У разі відсутності абонемента повернення сплаченої суми за разове тренування так само не здійснюється.

15.4. Студія не допускає Гостя до тренування за умови запізнення Гостя на 5 хвилин і більше в інтересах безпеки Гостя, адже в перші 15 хвилин тренувань відбувається обов'язкова розминка, розігрів і підготовка до основного тренування. Таке заняття, на яке Гість запізнився, але не був допущений, зараховується, як відвідування.

15.5.Скасування уікендів, мастер класів,тренувань на відкритому повітрі,на сапах та тілесних терапій здійснюється не менше ніж за 48 годин до початку.В іншому випадку авансова оплата не повертається.

15.6.Систематична відміна тренувань несвоєчано або запис на тренування та не прихід на нього (від 3 раз),залишає право за студією здійснювати  наступний запис клієнта за  100 % предоплатою.

15.7.Тренер має право на фото та відео зйомку під час групового тренування.

15.8. Перший запис на групове тренування тілько по повній оплаті.

16. Гості повинні обов'язково дотримуватися таких вимог:

16.1. бути уважними і акуратно пересуватися в роздягальнях та інших приміщеннях Студії, обов'язково використовуючи спеціальне змінне, чисте, стійке і неслизьке взуття;

16.2. дотримуватися правил особистої та загальної гігієни, підтримувати чистоту в приміщеннях Студії;

16.3. не залишати особисті речі без нагляду;

16.4. шанобливо і дбайливо ставитися один до одного, працівників Студії, третіх осіб, майна Гостей, Студії і третіх осіб.

17. Гостям заборонено:

17.1. Приймати їжу в місцях, призначених для занять, в зонах очікування і роздягальнях Студії, крім зони Vil'na café.

17.2. Використовувати скляний або інший посуд, який може розбитися, для напоїв або прийому їжі у всіх зонах Студії. Необхідно користуватися тільки пластиковими або паперовими склянками і/або іншими пластиковими/паперовими ємностями. Винятком є зона Vil'na café.

17.3. Палити і / або перебувати в приміщеннях Студії в стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп'яніння.

17.4. Приносити і зберігати в приміщеннях Студії небезпечні речовини і предмети: вибухові речовини, засоби підриву і предмети, ними начинені, стислі і зріджені гази, легкозаймисті рідини, легкозаймисті тверді речовини, окислюючі речовини і органічні перекиси, токсичні речовини, радіоактивні матеріали, їдкі та корозійні речовини, отруйні та отруйливі речовини, зброю.

17.5. Використовувати ненормативну лексику, як при спілкуванні, так і в розмовах по телефону в приміщеннях Студії, голосно, нешанобливо і/або агресивно розмовляти, робити все, що може перешкодити оточуючим.

17.6. Залишати власний інвентар на зберігання в приміщеннях Студії без попередньої домовленості і згоди адміністратора Студії.

17.7. Самостійно змінювати температурний режим, рівень освітлення, спрямованість телевізійних панелей і гучність звукового супроводу.

17.8. Самостійно користуватися музичною і іншою апаратурою Студії, в тому числі вмикати і/або демонструвати аудіо-, відео- та інші твори з використанням/застосуванням будь-яких носіїв і/або обладнання в приміщеннях Студії. Студія залишає за собою виключне право на вибір творів, що транслюються в Студії, а також порядок їх трансляції.

17.9. Використовувати парфумерію, мазі та іншу косметичну продукцію з різким запахом, а також засоби, що псують або забруднюють обладнання, приміщення і інтер'єр Студії.

17.10. Передавати абонемент Гостям, третім особам.

17.11. Перебувати в технічних приміщеннях і приміщеннях, призначених для працівників Студії.

17.12. Самостійно розміщувати в приміщеннях Студії написи, оголошення, рекламні матеріали, проводити опитування або здійснювати рекламну, маркетингову, консультаційну та іншу діяльність, в тому числі підприємницьку.

17.13. Збирати і/або поширювати будь-якими способами персональні дані, інформацію про особисте життя Гостей, працівників Студії.

17.14. Приносити і користуватися в приміщеннях Студії електропобутовими приладами.

18. Забуті Гостями речі, якщо вони були виявлені в приміщеннях Студії, зберігаються тільки протягом 2 (двох) тижнів з дня їх виявлення. За загублені або залишені без нагляду речі Студія відповідальності не несе.

19. Якщо Гість під час отримання майна Студії не пред'явив претензій, це майно вважається виданим йому в справному стані.

20. Студія не несе відповідальності за транспортні засоби, залишені на прилеглій території Студії.

21. Студія не несе відповідальності за шкоду майна Гостя, заподіяну діями третіх осіб.

22. За технічні незручності, викликані проведенням міськими установами, організаціями, комунальними і експлуатаційними службами, сезонних профілактичних та/або ремонтних робіт, Студія відповідальності не несе і не зобов'язана виплатити і/або надати Гостю будь-яку компенсацію.

23. У разі аварійних ситуацій і/або обставин непереборної сили, що сталися не з вини Студії, Студія може в односторонньому порядку обмежувати обсяг і порядок надання Послуг без виплати і/або надання Гостям будь-якої компенсації.

24. Студія має право в односторонньому порядку змінити умови надання послуг в разі реконструкції, ремонту будівлі або приміщень Студії, а також закриття Студії з не залежних від неї обставин.

25. У разі порушення Гостем Правил, Студія має право відмовити в наданні Послуг у зв'язку з відмовою Гостя виконувати вимоги Правил, інформаційних табличок, розміщених в Студії, інструкцій, рекомендацій працівників Студії.

26. Будь-яка інформація (в тому числі: прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, адреса, телефони, інформація про роботу, порядок відвідування, користування Послугами Студії та інша) про Гостей, а також про працівників Студії є конфіденційною і наданню/розголошенню Студією, працівниками Студії, Гостями третім особам не підлягає, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

27. Зміна, доповнення Правил, а так само користування Студією правами, передбаченими Правилами, не є підставою для надання Гостям будь-яких компенсацій.

28. Ці правила є невід'ємною частиною відвідування Студії VIL'NA.