Наші правила

Вітання, вільні! Це правила нашої студії, просимо ознайомитися та дотримуватися.

Заздалегідь дякуємо вам за співпрацю!


1. Графік роботи нашої Студії:

Пн-Пт з 08:00 — до 21:00,

Сб та Нд — з 10:00 до 18:00. 

Будь ласка, зауважте, що ми можемо односторонньо змінювати години роботи Студії або години користування окремими зонами, студіями або залами. 


2. Для того, щоб записатися на заняття, радимо скористатися нашим додатком Vilna (доступний в Apple Store та Play Market) адже це дійсно зручно! Просто заходите, обираєте тип тренування та клас, зручний для вас час і все! 


Запис також можна здійснити , зателефонувавши нам за номером 8 (097) 888 00 10 у період з 8:00 до 21:00, або через веб-сайт vilnastretching.com. 


3. Інформація стосовно годин роботи Студії розміщена на стендах в самій Студії, на веб-сайті vilnastretching.com, у наших соцмережах, або ми сповістимо вас, якщо щось зміниться.


4. Просимо вас користуватися приміщеннями та обладнанням Студії лише протягом робочих годин. Будь ласка, всі приміщення Студії до закінчення робочого часу, щоб ми мали змогу підготувати їх до ваших наступних візитів.


5. Перед відвідуванням Студії, ми просимо вас ознайомитися з правилами, які тут діють. Якщо ви згодні з цими правилами, будь ласка, підпишіться нижче.


6. Вартість і перелік послуг Студії вказані на наших інформаційних стендах в самій Студії, на веб-сайті та інших джерелах Vil’na. До речі, якщо ви підпишетеся на нас, то не пропустите акції та бонуси, які ми періодично пропонуємо.


7. Ми рекомендуємо гостям студії відвідувати заняття, які відповідають їхньому рівню підготовки та стану здоров'я. Якщо ви маєте травми або будь-які проблеми зі здоровʼям, будь ласка, повідомте про це тренера перед початком тренування, щоб уникнути можливих ускладнень.


8.Зауважте, якщо ви відвідуєте нашу Студію — це означає, що ви автоматично погоджуєтесь з усіма правилами.


9. Типи абонементів Vil’na:

9.1 - Абонемент на 4, 8, або 12 групових тренувань. 

Цей абонемент діє протягом 4 тижнів з моменту оплати. Якщо вам потрібно призупинити термін дії абонемента (називається "заморожування"), ви можете зробити це на 1-7 днів, попередивши нас за телефоном Студії +38 097-888-00-10 або через соціальні мережі (Instagram) чи месенджери (Telegram/Whatsapp/Viber).


- Абонемент "Безлім" на групові тренування. 

Цей абонемент також діє протягом 4 тижнів з моменту оплати. Якщо вам потрібно призупинити термін дії абонемента, ви можете зробити це на 1-7 днів.


- Абонемент на 36 групових тренувань: 

Ви можете відвідувати групові тренування протягом 12 тижнів з дня оплати. Якщо вам потрібно призупинити абонемент, ви можете зробити це на період від 1 до 14 днів.


- Абонемент на 144 групових тренувань (річний): 

Цей абонемент дійсний упродовж 1 року з дня оплати. Якщо ви хочете призупинити абонемент, ви можете зробити це на період від 1 до 42 днів (6 тижнів).


- Абонемент на 4, 8 або 12 індивідуальних тренувань: 

Такий абонемент буде дійсний упродовж 4 тижнів з дня оплати. Якщо вам потрібно призупинити абонемент, зауважте, що це можуть зробити ті клієнти, які придбали 8 або 12 занять. Заморожування можливе на період від 1 до 7 днів.


9.2. Коли ви купуєте абонемент, день покупки (і оплати) вважається днем його активації.


9.3 Якщо у вас вже  є абонемент,можна додатково придбати  ще,але активація починається з дня оформлення та оплати абонементу. 


9.4. Абонемент припиняє свою дію, якщо ви вже відвідали оплачену кількість тренувань або після закінчення його терміну.


9.5. Студія залишає за собою право змінювати типи та характеристики абонементів.


9.6. Всю інформацію стосовно вартості абонементів ми публікуємо на сайті vilnastretching.com, в Instagram: @vilna.stretching та на інформаційних стендах у нашій Студії. Ви можете придбати абонемент лише за поточною ціною, яка діє на момент вашої покупки. Купуючи абонемент, ви погоджуєтесь з ціною, яка вказана на ньому.


* Будь ласка, зверніть увагу, що оплата занять і абонементів є авансовою (передоплата). Тому якщо ви відмовляєтесь від послуг, повернення передоплати неможливе.


10. Заради вашого комфорту, просимо вас приходити до Студії не пізніше ніж за 10 хвилин до початку тренування. 

Якщо тренування почалося, а ви спізнилися більше, ніж на 5 хвилин, адміністрація Студії може не дозволити вам увійти до зали з міркувань вашої безпеки, та щоб не відволікати інших відвідувачів. Однак заняття буде зараховано.


10.1. З міркувань гігієни, на заняття з аеростретчингу просимо вас надягати футболку. Якщо відповідного одягу немає, тренер може не дозволити взяти участь у тренуванні.


11. Будь ласка не передавайте свій абонемент третім особам. Всі послуги надаються лише тому Гостю, на чиє ім'я оформлений абонемент. Якщо абонемент передається незаконно, він може бути конфіскований, а його дія припинена.


12.Не хвилюйтесь, ми ведемо ретельний облік послуг, які надаємо вам, за допомогою внутрішньої системи обліку. У випадку спірних ситуацій, ми використовуємо дані з цієї системи, щоб підтвердити обсяг і вартість наданих послуг.


13. Під час кожного відвідування студії Vil’na ми даємо вам ключ до загальної шафи для зберігання особистих речей. Але мусимо попередити, що Студія не несе відповідальності за ваші речі, які залишаються без нагляду в цій шафі. 

Після закінчення вашого тренування, будь ласка, поверніть ключ адміністратору. У випадку втрати або неповернення ключа, ми будемо вимушені накласти штраф у розмірі 150 гривень.


14. Під час проведення заходів в Студії доступ до деяких зон для наших Гостей може бути обмежено.


15. Щоб дізнатися розклад занять, ви можете відвідати наш сайт vilnastretching.com або завантажити додаток Vilna з Apple Store або Play Market.


Будь-який колектив - це, в першу чергу, люди. Іноді щось може піти не за планом. Ми залишаємо за собою право вносити зміни до розкладу та замінювати викладачів нашої Студії, і дуже вдячні вам за розуміння!


Обовʼязково запишіться на заняття заздалегідь, звернувшись до адміністратора Студії особисто або за телефоном, через додаток Студії, на нашому сайті чи в соціальній мережі (Instagram) та месенджерах (Telegram/WhatsApp/Viber).


15.1. Якщо ви не можете відвідати заняття, будь ласка, скасуйте свій запис не пізніше, ніж за 6 годин до початку заняття — для групових тренувань. 

Якщо ви не зробитье цього, то заняття буде зараховане і списане з вашого абонемента, без можливості повернення грошей.


15.2.  Наші групові тренування відбуваються, якщо на них записані мінімум 3 учасники.


15.3. Щоб записатися на індивідуальне тренування, просимо звʼязатися з нами. Спершу ми перевіримо чи є вільний час у графіку Студії. Якщо так, то ми попросимо вас сплатити 100% вартості заняття і зробити це не пізніше ніж за 1 годину до його початку. 


Якщо ви відміните ваше індивідуальне тренування менш ніж за 6 годин, ми будемо вимушені вилучити його з вашого абонемента на особисті тренування. В разі відсутності абонемента сплата за разове заняття, відповідно, не повертається.


15.4. Заради вашої безпеки, ми не можемо дозволити вам долучатися до тренування, якщо ви запізнюєтесь більше ніж на 5 хвилин. У перші 15 хвилин тренування ми проводимо обов'язкову розминку, розігрів та підготовку до основного тренування. Якщо ви пропустите цей етап, є ризик отримати травму. Однак ви повинні памʼятати, що заняття буде зараховано. 


15.5. Зʼявилися інші плани? Розуміємо. Будь ласка, скасуйте свою участь у вікендових тренуваннях, майстер-класах, тренуваннях на вулиці, на сапах та тілесних терапіях не менше ніж за 48 годин до початку. В іншому випадку, ми не зможемо повернути вам авансову плату.


15.6. Якщо ви вкотре непередбачувано відміняєте тренування або записуєтеся на тренування, але не приходите (2-3 рази поспіль), ми залишаємо за собою право просити вас вносити 100% передоплату перед наступним записом.


15.7. Хочемо також попередити, що іноді наші тренери знімають фото та відео під час групових тренувань.


15.8. Щоб записатися на групове тренування, необхідно буде попередньо оплатити його.


Для вашої зручності та безпеки, просимо вас дотримуватися наступних вимог:


16.1. Будь ласка, будьте уважними та обережними, коли пересувається у роздягальнях та інших приміщеннях Студії. Не забудьте взути спеціальне змінне, чисте, стійке і неслизьке взуття.


16.2. Пам'ятайте про особисту та загальну гігієну. Будьте ввічливими до інших гостей та дотримуйтесь чистоти у приміщеннях Студії.


16.3. Будь ласка, не залишайте свої особисті речі без нагляду.


16.4. Ми дуже цінуємо повагу та турботу один до одного, до наших працівників, і до всього майна Студії та інших осіб. Дякуємо вам за вашу доброзичливість та обережність.


Що не дозволяється на території Студії:


17.1. Будь ласка, не їжте в зонах, призначених для занять, очікування або роздягальнях Студії, за винятком зони Vil'na café.


17.2. Використовуйте тільки пластиковий або паперовий посуд для напоїв та їжі в усіх зонах Студії, щоб уникнути розбиття скла або іншого ламкого матеріалу. Зона Vil'na café є винятком.

У випадку пошкодження будь якого майна студії,потрібно сповістити адміністратора та покрити матеріальні збитки за надану шкоду.


17.3. Просимо вас не курити та не перебувати в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння у приміщеннях Студії.


17.4. Не дозволяється приносити та зберігати небезпечні речовини та предмети в приміщеннях Студії, такі як вибухові матеріали, стислі і зріджені гази, легкозаймисті речовини, отруйні речовини, радіоактивні матеріали, зброю тощо.


17.5. Утримуйтеся від використання ненормативної лексики та гучного, неввічливого або агресивного спілкування, як у приміщеннях Студії, так і під час телефонних розмов.


17.6. Не залишайте свій власний інвентар на зберігання без попередньої домовленості. Спершу сповістіть адміністратора Студії. Якщо така можливість є, ми завжди йдемо назустріч. 


17.7. Будь ласка, не міняйте налаштування температури, освітлення, направлення телевізійних екранів або гучність звукового супроводу без дозволу.


17.8. Просимо не користуватися самостійно апаратурою Студії, включно із аудіо, відео та іншими пристроями. Відпочиньте і довіртеся нашому смаку у виборі музичного супроводу. 


17.9. Будь ласка, утримайтесь від використання парфумів, мазей та інших косметичних засобів із сильним ароматом, а також від застосування засобів, що можуть пошкодити або забруднити обладнання, приміщення та інтер'єр Студії.


17.10. Не передавайте абонемент іншим (третім особам) гостям.


17.11. Не заходьте до технічних приміщень та приміщень, призначених лише для працівників студії.


17.12. Не розміщуйте сторонні написи, оголошення або рекламні матеріали в приміщеннях студії без дозволу. Також просимо вас не проводити ніякі опитування або здійснювати комерційну діяльність без відповідної угоди.


17.13. Будь ласка, утримуйтесь від збирання або поширення персональних даних та інформації про особисте життя гостей та працівників студії без їх згоди.


17.14. Просимо не приносити та не використовувати електропобутові прилади в приміщеннях студії.


18. Якщо ви щось забули у нас в Студії, ми обовʼязково збережемо це, але лише протягом 2 (двох) тижнів з моменту знаходження. Ми не несемо відповідальності за загублені або залишені без нагляду речі.


19. Якщо Студія повернула вам ваші речі і ви не висловили жодних претензій одразу ж, то вважається, що речі були видані вам у належному стані.


20. Ми не несемо відповідальності за транспортні засоби, залишені на прилеглій території Студії.


22. Ми також не можемо нести відповідальність за будь-які пошкодження ваших особистих речей, які спричинили не ми, а хтось інший.


22. Шановний клієнте, іноді можуть виникнути якісь технічні незручності через діяльність місцевих установ, організацій, комунальних або експлуатаційних служб, або через проведення сезонних робіт чи ремонтів. 

Повірте, ми потерпаємо від цього так само, як і ви. Але, на жаль, цей процес ми не можемо контролювати, а отже і не несемо відповідальність за сторонні роботи і не обіцяємо компенсацію збитків.


23. У випадку непередбачених обставин або аварійних ситуацій, які не залежать від нас, ми можемо тимчасово обмежити надання послуг без компенсації або виплати. Але ми завжди намагаємося зробити все, що в наших силах, щоб уникнути таких епізодів.


24. Якщо у нас відбуваються ремонтні роботи, реконструкція або, через незалежні від нас обставини, ми тимчасово закриваємо студію, ми можемо змінити умови надання послуг без попередження.


25. Щоб мати сили і натхнення надавати вам найякісніший сервіс, ми створили низку правил, які допомагають нашому колективу комфортно функціонувати.

Будь ласка, дотримуйтесь їх, а також слідуйте інструкціям та рекомендаціям. У зворотному випадку ми можемо відмовити вам у наданні послуг. І це буде великою прикрістю як для вас, так і для нас.


26. Ваша приватність надважлива. Гарантуємо, що будь-які дані (ваше ім'я, адреса, номер телефону або інша особиста інформація) є конфіденційними. Ми не передаємо ці дані третім особам, якщо це не передбачено законодавством.


27. Важливо знати, що зміни або додатки до наших Правил, а також використання послуг Студії згідно цих Правил, не передбачають компенсацій для наших гостей.


28. Ці Правила є важливою частиною вашого візиту до Студії VIL'NA. Ми просимо вас ознайомитися з ними та дотримуватися їх. 


Але якщо ви щось не зрозуміли і маєте певні питання чи побоювання, будь ласка, не соромтеся і зверніться до нас, ми все залюбки пояснимо.Менеджер
Сафронова Екатерина
Ведущий специалист
+7 000-00-88
Консультация специалиста
Наш менеджер перезвонит вам в течении 5 минут
Менеджер
Хорошова Анастасия
Эксперт
+7 000-07-00
Оставить заявку
Наш специалист свяжется с вами в течении 5 минут
Менеджер
Хорошова Анастасия
Сметчик
+7 000-00-99
Заказать расчет
Бесплатный расчет сметы в течении одного дня