Про нас

ПЕРЕВАГИ

Атмосфера:

Ми переконані, що час і зусилля, які людина вкладає в своє тіло - одні з кращих інвестицій. Тож дозволь нам оточити тебе турботою і надати бездоганний сервіс.

Розташування:

Бізнес-центр Фабрика знаходиться в самому серці міста. Для зручності клієнтів студії, ми зберегли за вами 4 паркувальних місця безпосередньо біля входу в будівлю.

Vil'na cafe:

Не турбуйся про те, де відновити сили після тренування. Повноцінний прийом їжі чи легкий салат, чай або смузі, можливо ти хочеш пригостити себе десертом разом із чашечкою ароматної кави? Прислухайся до свого організму, а ми забезпечимо високу якість будь-якої обраної позиції.

Розслаблення:

Що тут скажеш... Часом для щастя нам потрібно всього два слова: масажний кабінет!

Краса:

Наш візажист завжди до твоїх послуг, не має значення поспішаєш ти на зустріч, або просто хочеш попестувати себе красивим макіяжем.

Шопінг:

У нашому корнері представлені бренди спортивного одягу, які ми ретельно вибрали для тебе, покладаючись на думку і досвід професійних тренерів.

Умови:

Свобода думки та свобода рухів потребують значного простору. У твоєму розпорядженні 4 великі зали, що мають все необхідне обладнання.

Безпека:

Зебрігайте спокій, ваш імунітет під захистом!

У всіх залах студії, а також в зоні рецепції і кафе ми розмістили антибактеріальні рециркулятори - пристрої, спеціально розроблені для очищення та дезінфекції повітря в закритому приміщенні. Антибактеріальні рециркулятори допомагають усувати бактерії і віруси, а також алергени, які присутні в повітрі. Апарати розроблені таким чином, щоб функціонувати без перерви, навіть коли ви знаходитесь в приміщенні.

А також:

* Зручні роздягальні з індивідуальними шафами для зберігання одягу

* Душові кабінки

* Кулери з водою


Менеджер
Сафронова Екатерина
Ведущий специалист
+7 000-00-88
Консультация специалиста
Наш менеджер перезвонит вам в течении 5 минут
Менеджер
Хорошова Анастасия
Эксперт
+7 000-07-00
Оставить заявку
Наш специалист свяжется с вами в течении 5 минут
Менеджер
Хорошова Анастасия
Сметчик
+7 000-00-99
Заказать расчет
Бесплатный расчет сметы в течении одного дня