Холодне обгортання

Холодне обгортання

Холодне обгортання

Холодне обгортання (інша назва — кріо або крижане обгортання) — це косметична процедура, під час якої на тіло наноситься маска температурою приблизно 22 градуси. У складі маски присутні додаткові компоненти, що охолоджують шкіру, такі як ментол. В результаті нанесення, судини та капіляри звужуються, з організму виводиться надлишкова рідина та токсини. Тіло запускає процес спалювання жирової тканини.

Тривалість одного сеансу масажу становить 45 хвилин.

Показання до холодного обгортання тіла

  • Варикоз, розширені вени

Саме холодне обгортання рекомендовано людям з надмірною вагою, що страждають на судинні та венозні захворювання. Під дією холодної маски судини звужуються, кров менше накопичується у венах і не чинить такого сильного тиску.

  • Зменшення набряклості

Холодні обгортання добре виводять зайву рідину з організму. Така процедура поверне шкірі еластичність, швидко зменшить зайві об’єми і подарує свіжий вигляд не тільки тілу, а й обличчю.

  • Необхідність у детоксикації печінки та нирок

Крижане обгортання звужує судини, чим провокує відтік лімфи. Лімфа забирає з собою накопичені токсини і шлаки, і разом із кров'ю проганяє їх через систему внутрішніх очисних органів.

  • Боротьба з надлишковим жиром

Охолоджуючись, організм будь-якої людини намагається зігріти себе. Для цього він використовує резерви жирової тканини, що спалює для отримання додаткової енергії. За цим принципом працює і кріо обгортання.

Протипоказання для холодного обгортання тіла

  • Хвороби сечостатевої системи (цистит, уретрит)
  • Вагітність
  • Гінекологічні хвороби
  • Патології печінки
  • Патології нирок
  • Пошкодження шкіри в місцях обгортання, які не встигли загоїтися

Ефект від холодного обгортання тіла

Студія VIL’NA пропонує процедуру холодного обгортання італійською косметикою GUAM®. Склад масок для обгортання GUAM® повністю натуральний і ґрунтується на комплексі морських водоростей, а також допоміжних оліях та екстрактах рослинного походження.

Ви відчуваєте, що шкіра втратила колишню пружність та еластичність, вас турбують зайві сантиметри і організм погано справляється з набряклістю? Холодне обгортання позбавить вас цих проблем вже після перших сеансів. Оздоровлюйте організм та отримуйте миттєвий видимий результат!

Менеджер
Сафронова Екатерина
Ведущий специалист
+7 000-00-88
Консультация специалиста
Наш менеджер перезвонит вам в течении 5 минут
Менеджер
Хорошова Анастасия
Эксперт
+7 000-07-00
Оставить заявку
Наш специалист свяжется с вами в течении 5 минут
Менеджер
Хорошова Анастасия
Сметчик
+7 000-00-99
Заказать расчет
Бесплатный расчет сметы в течении одного дня